Alışveriş Sepetiniz

[ ... ] Ürün Var
Ödeme Yap
Alışveriş sepetiniz boş.
iklimsa-klima-marka İklimsa Klimalar General Klima Mitsubishi Klima Sharp Klima Sigma Klima Tronic Klima

Mitsubishi Klima Kampanya

kavacikiklimsa.com : Anasayfa » Kombi Servis

Kombi Servisi

Kombi Servisi

KOMBİ SERVİSİ

Profesyonel Kombi Yetkili Servisi

İklimsa Kavacık 5A Isıtma ve Soğutma Sistemleri, senelerden beri ısıtma ve soğutma sistemlerinde biriken tecrübesi ile kullanıcılarının tüm isteklerini en mükemmel şekilde gerçekleştiriyor. Kombi Servisleri konusunda yaptığı yoğun çalışmalar ile sektörde farklılık yaratan 5A Isıtma ve Soğutma Sistemleri profesyonel hizmeti ve son teknoloji kullanımı ile müşterilerinin Kombi Servisi konusundaki ihtiyaçlarına çözümler üretiyor.

Alanındaki uzman teknik ekibini firma içinde yapılan Kombi Servisleri eğitimleri ile destekleyen 5A Isıtma ve Soğutma Sistemleri, en iyi hizmeti en hızlı şekilde gerçekleştirirken müşterilerine en ucuz Kombi servisi hizmetini sunuyor.

Kombi Servisleri İstanbul’un her noktasına ulaştırdığı Kombi servisi hizmeti ile müşterilerinin mutluluğunu düşünüyor ve onlara uygun alternatifler sunuyor.

Kombi cihazlarınızda bir problemle karşılaştığınızda veya rutin Kombi Servisleri hizmetini almak istediğinizde, Kombi Servisleri, Kombi Bakım, Kombi Onarım istekleri için 5A Isıtma ve Soğutma Sistemleri Kavacık İklimsayı 444 2 338 numarasından arayabilirsiniz.

Kombi Servisleri Hizmetlerinden Bazıları:

  • Kombi Servisi
  • Kombi Bakım Servisi
  • Kombi Montaj Servisi
İklimsa Yetkili Noktası
Ayın Kliması

Mitsubishi Heavy SRK 71 ZE-S1 Klima
Soğutma Kapasitesi: 24.200 Btu/h
Isıtma Kapasitesi: 27.300 Btu/h

Ayın Kliması
Mitsubishi Heavy SRK 71 ZE-S1 Klima