Alışveriş Sepetiniz

[ ... ] Ürün Var
Ödeme Yap
Alışveriş sepetiniz boş.
iklimsa-klima-marka İklimsa Klimalar General Klima Mitsubishi Klima Sharp Klima Sigma Klima Tronic Klima

Mitsubishi Klima Kampanya

kavacikiklimsa.com : Anasayfa » Kombi Aksesuarları

Kombi Aksesuarları ve Yedek Parçaları

Kombi Aksesuarları

İklimsa Kavacık 5A Isıtma ve Soğutma Sistemleri, kombi kullanıcılarının kombi kullanımları sırasında ihtiyaçları olabilecek tüm kombi aksesuarlarını en uygun ödeme alternatifleri ile sunuyor.

İklimsa Kavacık 5A Isıtma ve Soğutma Sistemlerinin sunduğu kombi aksesuarları alternatifleri içerisinde bulunan bazı seçenekler aşağıda belirtilmiştir.

Kombi Aksesuarları Alternatifleri

  • Standart Baca Kiti
  • Yoğuşmalı Baca Kiti
  • Baca Uzatma Kiti
  • Oda Termostatı
  • Haftalık Prog. Termostat
  • Dış Hava Sensörü
  • Oda Termostatı
  • Timer ( Ciao & Mynute )

En Ucuz Kombi Aksesuarları

İklimsa Kavacık 5A Isıtma ve Soğutma Sistemleri, sunduğu en ucuz kombi aksesuarları seçenekleri ile müşterilerinin tüm beklentilerini eksik olmaksızın gerçekleştiriyor.

En ucuz kombi aksesuarları hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için 444 2 338 numarasından İklimsa Kavacık 5A Isıtma ve Soğutma Sistemlerini arayınız.

Klimalar Hakkında

Klima Kampanyaları
Klima alım süreciniz içerisinde karşınıza yüzlerce seçenek çıkacaktır. Bu seçenekler içerisinde seçiminizi yaparken almayı planladığınız klimaları klima kampanyalarını takip edin.

En İyi Klimalar
Klima alım öncesinde klima araştırması yaparken sorulardan en başta gelen En İyi Klima Hangisi? Sorusunun sabit bir cevabı yoktur. İhtiyacınız doğrultusunda teknolojisi olan klima en iyisidir. Unutmayın.

Klima Keşif ve Montaj
İhtiyacınızı anlayıp, ihtiyacınıza en uygun klimayı size seçmek üzere hem kurulumu yapılacak mekanı tahlil eden hem de beklentilerinizi alarak klima keşif ve montaj hizmetini gerçekleştiren İklimsa Kavacık her zaman yanınızda.

A Sınıfı Klima
Klimalarda bulunan enerji sınıfı değerlerini klima almadan önce değerlendirmeye almayı unutmayın. A Sınıfı klimalar kullanım sürecinde size daha tasarruflu kullanım sağlayarak enerji tüketiminizi düşürür.
İklimsa Yetkili Noktası
Ayın Kliması

Mitsubishi Heavy SRK 71 ZE-S1 Klima
Soğutma Kapasitesi: 24.200 Btu/h
Isıtma Kapasitesi: 27.300 Btu/h

Ayın Kliması
Mitsubishi Heavy SRK 71 ZE-S1 Klima