Alışveriş Sepetiniz

[ ... ] Ürün Var
Ödeme Yap
Alışveriş sepetiniz boş.
iklimsa-klima-marka İklimsa Klimalar General Klima Mitsubishi Klima Sharp Klima Sigma Klima Tronic Klima

Mitsubishi Klima Kampanya

kavacikiklimsa.com : Anasayfa » Klima Katalog & Broşür

Klima Katalog ve Broşür

Klima Katalog ve Broşür

Klima seçimi sırasında yapılması gereken en önemli şey doğru klima seçimi için iyi bir araştırma ve hesaplama yapmaktır.

Doğru araştırma ile yaptığınız klima seçimi sonucunda aldığınız klima kısa vadede de uzun vadede de kullanım sırasında size fayda sağlayacaktır.

Klima kullanımı sırasında neye ihtiyacınız olduğunu iyice tahlil etmeli ve bu bağlamda ihtiyaç duyduğunuz klima modelini en ucuz fiyata almalısınız.

Klima seçimi sırasında İklimsa Kavacık size merkezinde ve internet sitesinde sunduğu klima broşürleri ve klima katalogları ile destek olmaktadır.

Klima broşürleri doğru klimaya ulaşma aşamasında ilk ön bilgiyi size vererek sizi ihtiyacınız doğrultusunda yönlendirir. Klima kataloglarında bulabileceğiniz bilgiler sayesinde de klima modellerinin ayrıntılı teknik bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İklimsa Kavacık klima broşürleri ve klima katalogları seçenekleri ile klima seçimi sırasında yanınızda. 

Klima Katalog ve Klima Broşürleri:

İklimsa Kavacık bünyesinde bulabileceğiniz klima katalog ve klima broşürlerine ulaşmak isterseniz 444 2 338 numarasını aramanız yeterlidir.

Klimalar Hakkında

Klima Kampanyaları
Klima alım süreciniz içerisinde karşınıza yüzlerce seçenek çıkacaktır. Bu seçenekler içerisinde seçiminizi yaparken almayı planladığınız klimaları klima kampanyalarını takip edin.

En İyi Klimalar
Klima alım öncesinde klima araştırması yaparken sorulardan en başta gelen En İyi Klima Hangisi? Sorusunun sabit bir cevabı yoktur. İhtiyacınız doğrultusunda teknolojisi olan klima en iyisidir. Unutmayın.

Klima Keşif ve Montaj
İhtiyacınızı anlayıp, ihtiyacınıza en uygun klimayı size seçmek üzere hem kurulumu yapılacak mekanı tahlil eden hem de beklentilerinizi alarak klima keşif ve montaj hizmetini gerçekleştiren İklimsa Kavacık her zaman yanınızda.

A Sınıfı Klima
Klimalarda bulunan enerji sınıfı değerlerini klima almadan önce değerlendirmeye almayı unutmayın. A Sınıfı klimalar kullanım sürecinde size daha tasarruflu kullanım sağlayarak enerji tüketiminizi düşürür.
İklimsa Yetkili Noktası
Ayın Kliması

Mitsubishi Heavy SRK 71 ZE-S1 Klima
Soğutma Kapasitesi: 24.200 Btu/h
Isıtma Kapasitesi: 27.300 Btu/h

Ayın Kliması
Mitsubishi Heavy SRK 71 ZE-S1 Klima