Alışveriş Sepetiniz

[ ... ] Ürün Var
Ödeme Yap
Alışveriş sepetiniz boş.
iklimsa-klima-marka İklimsa Klimalar General Klima Mitsubishi Klima Sharp Klima Sigma Klima Tronic Klima

Mitsubishi Klima Kampanya

kavacikiklimsa.com : Anasayfa » İKLİMSA

İklimsa Ürünleri

Mitsubishi Klima
Mitsubishi Klima


General Klima
General Klima


Sharp Klima
Sharp Klima


Sigma Klima
Sigma Klima


Tronic Klima
Tronic Klima


Sharp Buzdolabı
Sharp Buzdolabı


Sharp Hava Temizleme
Sharp Hava Temizleme


Teknokasa
Teknokasa


Sharp Yazar Kasa
Sharp Yazar Kasa


Isı Geri Kazanım Cihazları
Isı Geri Kazanım Cihazları


Beretta Kombi
Beretta Kombi


Klima Yedek Parça
Klima Yedek Parça


iklimsa Klima 444 2 338 iklimsa klimalar ve iklimsa klima merkezi  

Sabancı Holdingin kurumsal kimliği altında hizmet veren ve Sabancı kurumsallığını yansıtan İKLİMSA, 26 yıldır dünyanın en büyük klima markalarının distribütörlüğünü yaparak Türkiye'nin her yerine satış ve servis ağı kurup klima kullanıcılarının beklentilerini karşılıyor.

İklimsa, Hacı Ömer Sabancı Holding kuruluşu olan Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş bünyesinde çalışmalarını devam ettirmekte ve öncelikli olarak klima sektöründe öncü rol oynamaktadır.

Klima sektöründe fark oluşturarak tek adres olma hedefi ve en iyi kalite hizmet politikası ile müşterilerinin beklentilerini maksimum seviyede karşılayan İklimsa, alanında uzman servis ağı ile tüm Türkiye genelinde distribütörü olduğu klima markalarının satışını ve servisini gerçekleştirmektedir.

Türkiye'nin her yerine dağılmış yetkili merkezleri ile; Mitsubishi Heavy Ind., General, Sharp, Panasonic, Tronic, Sigma, Midea, Samui ve iklimsa marka klimaları ve Beretta marka kombileri aynı bünyede, müşteri memnuniyeti oluşturacak ucuz fiyatlar ve ödeme alternatifleri ile sunmaktadır.

Neden İKLİMSA:

  • 1985'ten bugüne gelen tecrübesi ile fark yaratır.
  • 500'ü aşkın satış ve servis noktası ile her yere ulaşabilir.
  • Üstün ürün kalitesi ile her ihtiyaca uyar.
  • Sektöründe uzman ekipler ile müşterilerinin beklentilerini karşılar.
  • Tüketici odaklı fiyatlar ve ödeme koşulları ile müşterilerini mutlu eder.
  • Dünyaca ünlü 8 markayı bünyesinde bulundurur.
  • Yüzlerce farklı model çeşidi ile ne ararsanız bulabilirsiniz.
  • İhtiyacınıza, bütçenize ve zevkinize uygun müşteri odaklı çözümleri vardır.
  • Yetkili Servislere sürekli eğitim verilir ve gelişim sağlanır.
  • Satış sonrası kaliteli hizmet vardır.

Dünyanın klima alanında en üst teknolojileri sunan markalar; Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Panasonic, Samui, Sigma veTronic Sabancı güvencesi ile İklimsa'da!


İklimsa Panasonic Klima

İklimsa Panasonic Klimalar

En az enerjiyi harcayarak en iyi çalışma performansı sağlar. İklimsa Panasonic Klimalarda 'e-ion' teknolojisi, hava temizleme filtresi, koku alma filtresi, sökülebilir ve yıkanabilir ön panel, koku giderme fonksiyonu vardır.

İklimsa Sharp Klima

İklimsa Sharp Klimalar

Plasmacluster Teknolojili Klima!
İklimsa Sharp klimalar, Plasmacluster İyon teknolojisi kullanarak ortama iyon yayar ve hava kalitesinin artmasını sağlar. Sağlıklı nefes almanızı sağlar ve havadaki zararlı mikroorganizmaları yok eder.

İklimsa General Klima

İklimsa General Klimalar

Klima sektörünün en büyük klima markalardan birisi olan İklimsa General Klimalar doğa dostu özellikleri ile farklarını ortaya koyarlar. Maksimum performansa en az enerjiyi harcayarak ulaşır.

İklimsa Sigma Klima

İklimsa Sigma Klimalarİklimsa Sigma klimalar, ozon tabakasına zarar vermeyen R410A soğutucu gazı kullanarak çevreci özelliğini ortaya koyan klimalardır.

İklimsa Mitsubishi Klima

İklimsa Mitsubishi KlimalarDünyanın en büyük klima firmalarının başında gelen Mitsubishi Klimalar bulundurdukları üstün teknolojik özellikler ile en sağlıklı alanlara ulaşmanızı sağlarken hava kalitenizi en yukarı taşır. Çeşitli alternatifleri ile her isteğe uyan seçenekleri vardır.


İklimsa Midea Klima

İklimsa Midea KlimalarTeknolojisindeki Bioplus özelliği ile havada serbest olarak dolaşabilecek olan mantar, bakteri ve zararlı mikroorganizmaları ortadan kaldırır.  Negatif iyonlar ile ferah ve konforlu alanlar sunar.İklimsa Tronic Klima

İklimsa Tronic KlimalarBioplus teknolojisi sayesinde ortama negatif iyonlar yayar ve ortamın temizlenmesini sağlar. Bio filtre, yüksek sterilizasyon, negatif iyon jeneratörü ile yaşama ihtimaliniz olan sağlık problemlerine engel olur. Evaparatör ile maksimum verim sağlarken minimum seste çalışır.

İklimsa Samui Klima

İklimsa Samui KlimalarKlima teknolojisini maksimum seviyede kullanarak üretilmiş olan Samui Klimalar bulundurdukları teknolojiler ile doğa dostudur, minimum seviyede ses çıkarırlar, maksimum verim sağlarken minimum enerji tüketimi sunarlar.

İklimsa Yetkili Noktası
Ayın Kliması

Mitsubishi Heavy SRK 71 ZE-S1 Klima
Soğutma Kapasitesi: 24.200 Btu/h
Isıtma Kapasitesi: 27.300 Btu/h

Ayın Kliması
Mitsubishi Heavy SRK 71 ZE-S1 Klima