Alışveriş Sepetiniz

[ ... ] Ürün Var
Ödeme Yap
Alışveriş sepetiniz boş.
iklimsa-klima-marka İklimsa Klimalar General Klima Mitsubishi Klima Sharp Klima Sigma Klima Tronic Klima

Mitsubishi Klima Kampanya

kavacikiklimsa.com : Anasayfa » İklimsa Haberler » İklimsa Kavacık Seminerleri

İklimsa Kavacık Seminerleri

İklimsa Kavacık Seminerleri

İklimsa Kavacık Kurum İçi Kişisel Gelişim Semineri
Müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam eden İklimsa Kavacık, firma çalışanlarının müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmaları için kurum içinde kişisel gelişim semineri düzenledi. Çalışanların katıldığı ve birçok kişisel gelişim başlığında eğitim aldıkları İklimsa Kavacık Kişisel Gelişim Seminerleri, en iyiye ulaşma yolunda çalışan Kavacık İklimsa’nın bir adım daha ileriye gitmesini sağladı. Profesyonel yaklaşım ve son teknolojik imkânlarla desteklenen satış ve servis hizmetlerini kullanıcı odaklı çözümlemeler ile gerçekleştiren İklimsa Kavacık her zaman yanınızda!

Klimalar Hakkında

Klima Kampanyaları
Klima alım süreciniz içerisinde karşınıza yüzlerce seçenek çıkacaktır. Bu seçenekler içerisinde seçiminizi yaparken almayı planladığınız klimaları klima kampanyalarını takip edin.

En İyi Klimalar
Klima alım öncesinde klima araştırması yaparken sorulardan en başta gelen En İyi Klima Hangisi? Sorusunun sabit bir cevabı yoktur. İhtiyacınız doğrultusunda teknolojisi olan klima en iyisidir. Unutmayın.

Klima Keşif ve Montaj
İhtiyacınızı anlayıp, ihtiyacınıza en uygun klimayı size seçmek üzere hem kurulumu yapılacak mekanı tahlil eden hem de beklentilerinizi alarak klima keşif ve montaj hizmetini gerçekleştiren İklimsa Kavacık her zaman yanınızda.

A Sınıfı Klima
Klimalarda bulunan enerji sınıfı değerlerini klima almadan önce değerlendirmeye almayı unutmayın. A Sınıfı klimalar kullanım sürecinde size daha tasarruflu kullanım sağlayarak enerji tüketiminizi düşürür.
İklimsa Yetkili Noktası
Ayın Kliması

Mitsubishi Heavy SRK 71 ZE-S1 Klima
Soğutma Kapasitesi: 24.200 Btu/h
Isıtma Kapasitesi: 27.300 Btu/h

Ayın Kliması
Mitsubishi Heavy SRK 71 ZE-S1 Klima