Alışveriş Sepetiniz

[ ... ] Ürün Var
Ödeme Yap
Alışveriş sepetiniz boş.
iklimsa-klima-marka İklimsa Klimalar General Klima Mitsubishi Klima Sharp Klima Sigma Klima Tronic Klima

Mitsubishi Klima Kampanya

kavacikiklimsa.com : Anasayfa » Detaylı Arama » Gelişmiş Arama

Gelişmiş Arama


Gelişmiş arama parametreleriyle ara


Aramalarınızı daraltmak için ikinci bir anahtar kelime ekleyerek açılır menüden "İLE" veya "DEĞİL"i seçebilirsiniz.
"İLE"yi seçmek ürün bilgilerinde her iki kelimeninde bulunması gerekir anlamına gelir. "DEĞİL" seçmek ürünün sadece ilk anahtar kelimesi mevcut ise görüntülenir anlamına gelir eğer ikinci kelime varsa onlar gösterilmez.


İlk açılır menü size aramanızı seçili katagori ile sınırlandırmanızı sağlar. İkinci açılır menü ise ürün bilgilerine göre belirli bir sınırlama ile arama yapmanızı sağlar (örn: ürün adı)
Aramak için anahtar kelimeyi girdikten sonra buradan seçenekleri belirleyebilirsiniz (veya tümünü varsayılan olarak bırakalilirsiniz).

Klimalar Hakkında

Klima Kampanyaları
Klima alım süreciniz içerisinde karşınıza yüzlerce seçenek çıkacaktır. Bu seçenekler içerisinde seçiminizi yaparken almayı planladığınız klimaları klima kampanyalarını takip edin.

En İyi Klimalar
Klima alım öncesinde klima araştırması yaparken sorulardan en başta gelen En İyi Klima Hangisi? Sorusunun sabit bir cevabı yoktur. İhtiyacınız doğrultusunda teknolojisi olan klima en iyisidir. Unutmayın.

Klima Keşif ve Montaj
İhtiyacınızı anlayıp, ihtiyacınıza en uygun klimayı size seçmek üzere hem kurulumu yapılacak mekanı tahlil eden hem de beklentilerinizi alarak klima keşif ve montaj hizmetini gerçekleştiren İklimsa Kavacık her zaman yanınızda.

A Sınıfı Klima
Klimalarda bulunan enerji sınıfı değerlerini klima almadan önce değerlendirmeye almayı unutmayın. A Sınıfı klimalar kullanım sürecinde size daha tasarruflu kullanım sağlayarak enerji tüketiminizi düşürür.
İklimsa Yetkili Noktası
Ayın Kliması

Mitsubishi Heavy SRK 71 ZE-S1 Klima
Soğutma Kapasitesi: 24.200 Btu/h
Isıtma Kapasitesi: 27.300 Btu/h

Ayın Kliması
Mitsubishi Heavy SRK 71 ZE-S1 Klima