Alışveriş Sepetiniz

[ ... ] Ürün Var
Ödeme Yap
Alışveriş sepetiniz boş.
iklimsa-klima-marka İklimsa Klimalar General Klima Mitsubishi Klima Sharp Klima Sigma Klima Tronic Klima

Mitsubishi Klima Kampanya

kavacikiklimsa.com : Anasayfa » Buzdolabı Servis

Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Servisi

Profesyonel Buzdolabı Yetkili Servisi

İklimsa Kavacık 5A Isıtma ve Soğutma Sistemleri, senelerden beri ısıtma ve soğutma sistemlerinde biriken tecrübesi ile kullanıcılarının tüm isteklerini en mükemmel şekilde gerçekleştiriyor. Buzdolabı Servisi konusunda yaptığı yoğun çalışmalar ile sektörde farklılık yaratan 5A Isıtma ve Soğutma Sistemleri profesyonel hizmeti ve son teknoloji kullanımı ile müşterilerinin Buzdolabı Servisi konusundaki ihtiyaçlarına çözümler üretiyor.

Alanındaki uzman teknik ekibini firma içinde yapılan Buzdolabı servisi eğitimleri ile destekleyen 5A Isıtma ve Soğutma Sistemleri, en iyi hizmeti en hızlı şekilde gerçekleştirirken müşterilerine en ucuz Buzdolabı servisi hizmetini sunuyor.

Buzdolabı Servisleri İstanbul’un her noktasına ulaştırdığı Buzdolabı servisi hizmeti ile müşterilerinin mutluluğunu düşünüyor ve onlara uygun alternatifler sunuyor.

Buzdolabı cihazlarınızda bir problemle karşılaştığınızda veya rutin Buzdolabı servisi hizmetini almak istediğinizde, Buzdolabı Servis, Buzdolabı Bakım, Buzdolabı Onarım istekleri için 5A Isıtma ve Soğutma Sistemleri Kavacık İklimsayı 444 2 338 numarasından arayabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi Hizmetlerinden Bazıları:

  • Buzdolabı Servisi
  • Buzdolabı Bakım Servisi
  • Buzdolabı Onarım Servisi
  • Buzdolabı Montaj Servisi

Buzdolabı Servis Hizmetini Sağladığımız Buzdolabı Markaları

  • Sharp Buzdolabı Servisi

Sharp Buzdolabı ile ilgili her türlü soru ve önerinizde, tüm Buzdolabı servisi isteklerinizde İklimsa Kavacık çağrı merkezine 444 2 338 numarası aracılığı ile ulaşabilirsiniz. En ucuz Buzdolabı servisi fiyatlarını bulabileceğiniz İklimsa Kavacık size en uygun ödeme şekillerini sunar.

İklimsa Yetkili Noktası
Ayın Kliması

Mitsubishi Heavy SRK 71 ZE-S1 Klima
Soğutma Kapasitesi: 24.200 Btu/h
Isıtma Kapasitesi: 27.300 Btu/h

Ayın Kliması
Mitsubishi Heavy SRK 71 ZE-S1 Klima